Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie.

Witamy, Zaloguj się

Jesteśmy przekonani, że wybierając wyroby z naszej oferty lub korzystając z naszych usług będziecie Państwo zadowoleni z jakości produktów i fachowej wiedzy, którą oferujemy. Serdecznie zapraszamy.

 

Nasza firma ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży jubilerskiej. Zajmujemy się sprzedażą i produkcją biżuterii złotej, platynowej oraz srebrnej.Wykonujemy obrączki ślubne zrealizujemy każdy Państwa projekt, pierścionki z brylantami, kamieniami kolorowymi oraz z cyrkoniami.Specjalizujemy się w ręcznie wykonywanych łańcuszkach i bransoletkach. Zajmujemy się sprzedażą diamentów i brylantów luzem z certyfikatami GIA. 

 


Oferowana biżuteria charakteryzuje się nietuzinkowym wzornictwem, proponujemy unikalne wzory projektowane w naszej pracowni. W prace nad biżuterią wkładamy serce i pasję do tworzenia pięknych, ekskluzywnych wyrobów. 

Właściciel firmy, Monika Tarkowska, posiada szereg certyfikatów i dyplomów potwierdzających jej obszerną wiedzę i doświadczenie.Jest Członkiem Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce oraz jest dyplomowanym rzeczoznawcą diamentów Wysokiej Rady Diamentów (HRD) w Antwerpii oraz Niemieckiego Towarzystwa Gemmologicznego FGG.